4-ий конкурс SFERA II Access Campaign 2017

31 Січня 2017

Відкрито 4-ий конкурс SFERA II Access Campaign 2017 в рамках науково-дослідницьких інфраструктур  Концентрованої Сонячної Енергії в Європі.

Проект  "Фотогальванічні установки для Європейського дослідницького простору Другий етап (SFERA II)" спрямований на забезпечення транснаціонального доступу до відповідних європейських науково-дослідницьких інфраструктур  для того, щоб підтримати всесвітній дослідницький потенціал. CIEMAT-PSA,CNRS-PROMES, PSI-CIESOL and ENEA-Casaccia нададуть безкоштовний доступ всім зацікавленим користувачам до своїх сучасних науково-дослідних установок.

Проект SFERA II фінансується Європейською Комісією в рамках 7-ї Рамкової програми «Можливості», конкретна програма «Дослідницькі інфраструктури».

Кінцевий термін подачі заявок 31 січня 2017.

Детальні інструкції, умови доступу,  науково-дослідницькі теми і сфери доступні в  документі "2017 Call for CSP Research Infrastructures_FP7"  або на веб-сайті проекту SFERA II http://sfera2.sollab.eu/. Форму заявки можна завантажити в розділі "Доступ до установок".

В разі запитань звертайтесь, будь ласка, до  Рікардо Санчес, менеджера проекту SFERA II ricardo.sanchez@psa.es або до команди проекту SFERA II access-sfera@sollab.eu.

ДолученняРозмір
PDF icon 2017_call_for_csp_research_infrastructures_fp7.pdf228.08 КБ