Твайнінг-візит до Салоніків в рамках проекту InnoverEast

2 Серпня 2016

Протягом 19-26 липня 2016 року на базі CERTH (Грецького центру з науки та технологій) в місті Салоніки було проведено твайнінг-візит проф.Карпаша М.О. Твайнінг було проведено представником компанії Intrasoft International (Люксембург) Бабісом Іпекцідісом.

Метою твайнінгу в рамках проекту було посилити організаційну спроможність та людський капітал ІФНТНУГ у частині впровадження інноваційних послуг в сфері енергетики та енергозаощадження.  Враховуючи серйозний потенціал CERTH, його співпрацю із Intrasoft International навчання було вирішено провести саме в Греції у Салоніках.

У ході навчальних сесій особливу увагу було приділено практиці надання інноваційних послуг компанією Intrasoft International, а також CERTH. Було вивчено досвід функціонування стартапів в Греції, проведено ряд зустрічей із представниками успішних їх представників (частина з яких має клієнтів в Україні).

Цікавою виявилась дискусія щодо ролі та здобутків європейських проектів різного рівня у просуванні результатів наукових досліджень в промисловість, як розробки знаходять інколи нестандартні шляхи до ринку.

Також в рамках візиту було обговорено майбутній візит європейських партнерів до ІФНТУНГ у вересні 2016 та травні 2017 року.