Освітня підтримка підприємництва: практичні приклади з європейського досвіду

7 Жовтня 2015

Усіх зацікавлених запрошуємо отримати матеріали за темою "Освітня підтримка підприємництва: практичні приклади з європейського досвіду" в аудиторії 9203.

Матеріали підготовлено в рамках виконання проекту "Підтримка інновацій шляхом удосконалення нормативних рамок для вищої освіти в Україні" (SpinOff), що фінансується Європейським Союзом з програмою TEMPUS, у вигляді добірки кейс-стаді прикладів підтримки студентських підприємницьких ініціатив в університетах Великобританії, Польщі, Португалії та Швеції.

Наведені матеріали можуть бути корисними для забезпечення спроможності університетів підтримувати студентів на шляху до створення нового бізнесу та запровадження інновацій з суттєвою науковою та комерційною значимістю.