Набір на програму перепідготовки офіцерів запасу "Енергетичний менеджмент"

27 Серпня 2015

У рамках проекту «Україна – Норвегія» та реалізації програми «Професійна перепідготовка звільнених у запас кадрових військовослужбовців Збройних сил України та інших силових структур, членів їх сімей та сприяння їх працевлаштуванню», Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу планує проводити перепідготовку офіцерів запасу.

На тримісячних курсах (500-годинна програма, режим занять – 5-6 днів на тиждень (6-8 годин на учбовий день), здійснять перепідготовка за напрямком: «Енергетичний менеджмент».

Слухачами курсів на безкоштовній основі можуть стати: військовослужбовці, ЗСУ, СБУ, ДПСУ, НГУ, які звільнені за вислугою років, за віком, за власним бажанням, за сімейними обставинами, по закінченні контракту, за станом здоров’я і у зв’язку з організаційно-штатними заходами не раніше 7-ми років (на день подання документів), і військовослужбовці, заплановані на звільнення у поточному році, а також їх дружини (чоловіки), їх дорослі діти, які мають спеціальну середню або вищу освіту.

Термін служби військовослужбовця у силових структурах має бути не менше, як п’ять років, без врахування терміну навчання у вищому навчальному закладі. Граничний вік учасника проекту 50 років. Всього до складу учбової групи може входити не більш ніж 30 % членів сімей військовослужбовців.

Для вступу потрібно подати:

· заяву на ім’я керівника проекту Карпаша Олега Михайловича – проректора з наукової роботи ІФНТУНГ;

· фото 3 х 4;

· копію документа про освіту;

· направлення з військкомату встановленої форми – МОУ № 147/9-2114 від 28.05.93 р. (для звільнених у запас (відставку);

· довідку з військової частини про планові терміни звільнення (для запланованих до звільнення);

· ксерокопію 1-6 сторінок посвідчення або військового квитка військовослужбовця запасу.

Менеджер з набору слухачів по Івано-Франківської області: Дмитро Фільцагін, тел.: (0342) 58-86-40, 0997456794, e-mail: filcagin@bk.ru.

м. Івано-Франківськ, вулиця Пасічна 38/1