Круглий стіл «Розробка плану просування ініціативи ІПВГ в Івано-Франківській області»

17 Березня 2016

У середу 16 березня 2016 року на базі Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл «Розробка плану просування ініціативи ІПВГ в Івано-Франківській області», що організовувався спільно з ГО «Бюро розвитку, іновацій та технологій». Круглий стіл організований з метою детальнішого представлення ІПВГ, обговорення іі значення для регіону, а також розроблення плану дій з поширення у видобувних районах Івано-Франківської області інформації по видобувних галузях. Захід проводився в рамках проекту «Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ 2015 у видобувних регіонах України», який виконується за фінансової підтримки GIZ.

Проректор з наукової роботи ІФНТУНГ Карпаш О.М. представив дані першого національного звіту та спонукав присутніх до обговорення можливостей що дають ці дані та користь нафтогазової галузі для місцевих громад. Професор кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики ІФНТУНГ Райтер П.М. розповів про стан сектору природних ресурсів регіону таподілився своїм баченням як зробити нафтогазову галузь прозорою та корисною. Завершився захід плануванням та обговоренням плану наступних дій з просування ініціативи ІПВГ в регіоні.

На заході були присутні представники місцевих органів влади видобувних районів, громадськості та ЗМІ. Гості поділились своїм баченням проблем та питаннями що виникають у населеня. В основному питання стосувались землекористування, фінансових потоків, та таких, що потребують наукового підходу.

Захід організований ГО "БРІТ" в рамках проекту Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ 2015 у видобувних регіонах України», який виконується за фінансової підтримки GIZ