Координаційна зустріч в Гранаді за проектом HETES

4 Листопада 2016

На базі Університету Гранади (Іспанія) протягом 25-27 жовтня 2016 року відбулась координаційна зустріч за проектом HETES, що виконується в рамках програми ЄС TEMPUS. У зустрічі, що відбувалась на базі економічного факультету університету взяли участь представники усіх партнерів проекту.

У ході зустрічі українськими партнерами (Національна металургійна академія України, Криворізький національний університет, Донецький національний технічний університет, ІФНТУНГ та НВЦ «Енергосталь») було представлено власні досягнення за проектом, які були високо оцінені європейськими партнерами проекту.

Зокрема, у своїй доповіді проф.Карпаш М.О. представив напрацювання ІФНТУНГ за проектом – нова магістерська програма «Енергетичний менеджмент», удосконаленні навчальні програми, співпраця з підприємствами, синергетичні ефекти з іншими ініціативами та проектами тощо. Окремо спеціально для європейських партнерів було представлено Наукове містечко «Нова Енергія» (http://newenergy.if.ua), що викликало значний інтерес у всіх присутніх.

Також у ході зустрічі було досягнуто домовленостей щодо закупівель устатковання, а також продовження проекту до 31 серпня 2017 року.