КОНКУРС СЕРЕД ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

11 Березня 2016

До уваги преси, редакторів і журналістів медіа!

Оголошується обласний конкурс аналітичних матеріалів щодо реалізації Ініціативи прозорості у видобувних галузях (ІПВГ).

Конкурс проводиться у рамках проекту «Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ 2015 у видобувних регіонах України».

Передбачено нагородження трьох переможців грошовими преміями у розмірі:

1 місце – 2500 грн.

2 місце – 2000 грн.

3 місце – 1250 грн.

Приймаємо публікації до  10 травня 2016 року включно. Основна умова конкурсу - використання відкритих даних опублікованого І національного звіту ІПВГ та висвітлення значення Ініціативи для громади Івано-Франківської області. Оголошення результатів – 13 травня 2016 року. Прес-конференція з церемонією нагородження переможці – кінець травня 2016 року.

Конкурс - унікальна нагода для журналістів підготувати матеріали, які стосуються прозорості видобувної галузі на Прикарпатті, зустрітися з експертами і з’ясувати:

•             Що отримують місцеві громади від видобутку нафти і газу на їх території? Чи є перспектива у процесі добровільного об’єднання громад, захистити природні ресурси і отримувати економічно обґрунтовані надходженнями у місцевий бюджет?

•             Чи зацікавлений бізнес у прозорості і чесній конкуренції у видобувних галузях

•             Чи стане нафтогазова галузь прозорою та інвестиційно привабливою?

•             Чи спроможний уряд, ефективно управляти національними природними ресурсами і оприлюднити дані про надходження коштів від видобутку?

•             Що потрібно для входу України до міжнародної спільноти ІПВГ?

•             Дізнатися про досвід країн, які успішно втілили Ініціативу прозорості видобувних галузей.

Надсилайте ваші матеріали на електронну адресу організаційного комітету конкурсу: Жовтуля Любомир Ярославович, координатор проекту,  z.lyubomyr@gmail.com, тел. +380(342)504708.

Інформація про І національний Звіт України ІПВГ за 2013 рік – http://eiti.org

 

Захід в рамках проекту «Розвиток мережі партнерських організацій з реалізації завдань Комунікаційної Стратегії ІПВГ 2015 у видобувних регіонах України», який виконується за фінансової підтримки GIZ