Innovation4EnergyEfficiency 2017, 16 травня 2016

26 Травня 2017

16 травня 2017 року в ІФНТУНГ на базі Наукового містечка «Нова Енергія» проходила Міжнародна контактно-коопераційна біржа - Міжнародний брокерський захід Innovation4EnergyEfficiency 2017 в рамках Міжнародної науково-практичної конференції "Нафтогазова енергетика - 2017"

Метою заходу було надання можливості представникам наукової та бізнес спільнот встановити прямі бізнес-контактів у сфері трансферу технологій з енергоефективності, відновлювальних джерел енергії та збереження довкілля.

Захід проводився з використанням продукту  b2match (Автсрія). 

Реєстрація проводилася на сторінці https://www.b2match.com/ де можна ознайомитися з профілями учасників і з їхніми пропозмціями та контактами

Крім того додатково проводилася реєстрація перед початком заходу серед інших учасників конференції

Крім цього функціонував NCP Energy Help Desk,  де учасники могли дізнатися інформацію, щодо програми Горизонт 2020 і активних конкурсів РП 2016-17рр.

Загалом в заході взяли участьблизько 100 учасників з України. країн ЄС та Східного партнерства. Учасник змогли обговорити питання, що стосуються майбутньої їхньої співпраці у формі b2b зустріч

 Innovation4EnergyEfficiency проходила в рамках проекту InnoverEAST (7-ма Рамкова Програма ЄС з досліджень та інновацій).

На думку керівника НКП "Безпечна, чиста та ефективна енергетика" Артура Воронича, високий науковий потенціал університету в сфері енергоефективних технологій створив передумови для проведення контактно-коопераційної біржі в рамках проекту InnoverEAST за підтримки НКП "Безпечна, чиста та ефективна енергетика" на базі ІФНТУНГ та Наукового містечка «Нова Енергія» , яка для науковців  проводиться в Україні вперше. 

Відео:

Фото: