Інформаційні дні та тренінг за Програмою «Горизонт2020» м. Київ

12 Лютого 2019

Проект рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020» RI-LINKS2UA, завершуючи термін  виконання, оголошує про проведення останнього з інформаційно-підтримувальних заходів, спрямованих на поширення обізнаності щодо окремих питань програми ЄС «Горизонт 2020» і заохочення до участі в її конкурсах дослідників, інноваторів, керівників проектів та МСП.

Триденна інформаційно-консультаційна сесія з різних тематичних і крос-тематичних питань поточних та майбутніх конкурсів робочих програм на 2018-2020 роки відбудеться 12-14 лютого ц.р. у Великому конференц-залі НАН України (Володимирська, 55).

До участі в ній запрошуються учасники конкурсів програми «Горизонт 2020» з досвідом подання заявок, незалежно від результатів відбору. Додаткову інформацію та консультацію можуть також отримати потенційні заявники, які наразі готують матеріали для подачі їх на конкретний конкурс.

Базова інформація щодо структури програми «Горизонт 2020», її окремих напрямів, типів проектів тощо надаватися не буде

Інформація про крос-тематичні напрями програми, додаткові можливості конкурсів, які є комплементарними до зазначених в робочих програмах, неочевидні особливості підготовки заявок та критерії їх оцінювання буде надана у практичній формі та у відповідях на заздалегідь задані питання досвідченими партнерами проекту RI-LINKS2UA – керівником відділу Центру соціальних інновацій (ZSI, Австрія), Гораздом Вайсом (Gorazd Weiss), представником національного контактного пункту Польщі Ольгою Зиріною, представниками українських НКП, які пройшли відповідні тренінги.

Для реєстрації необхідно до 10 лютого (17.00) заповнити реєстраційну форму, де обрати сесію, яку збираєтесь відвідати: https://goo.gl/forms/mdV9f13LdRn44hOl1

Програма заходу: https://drive.google.com/