Інфодень-тренінг "Горизонт 2020 можливості участі в 2017р.", 16/11/2016

16 Листопада 2016

16 листопада 2016 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в Науковому містечку "Нова енергія" проходив Інформаційний день-тренінг "Горизонт 2020: Можливості участі у 2017р.", який був організований Національний контактним пунктом "Безпечна, екологічно чиста та ефективна енергетика" за підтримки Міністерства освіти і науки України та проекту InnoverEAST.

На початку з вітальним словом виступив координатор проекту InnoverEASТ від ІФНТУНГ, директор НДІ НГЕiЕ - Максим Карпаш.

Керівник НКП "Майбутні і нові технології" НУ ім. Івана Франка, Оксана Заремба розповіла про майбутні і новітні технології в програмі Горизонт 2020.

Далі Галина Лазько, керівник НКП "Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри, НУ "Львівська Політехніка" ознайомила всіх присутніх з конкурсами за напрямом Дії Марії Склодовської-Кюрі, умовами участі та фінансовими аспектами даних конкурсів.

Володимир Коцюбинський, керівник НКП "Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва" Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, акцентував увагу всіх присутніх на темі "Нанотехнології, новітні матеріали, передові технології виробництва і обробки в Робочій програмі Н2020  на 2016-2017 роки: перерізи за напрямками, акценти та проблеми"

Після цього Таїсія Симочко, керівник НКП  "Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки» і "Здоров’я, демографічні зміни та добробут" Ужгородський національний університет(УжНУ) зробила короткий екскурс в актуальні тематики для напрямів "Здоров’я" та "Харчова безпека"

Артур Воронич, керівник  НКП «Безпечна, чиста та ефективна енергетика», ІФНТУНГ розповів присутнім про конкурси по тематиці відновлюваної енергетики доступні в 2017 році

Завершила Інформаційний день-тренінг Надія Бойко представник НКП "Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки" і "Здоров’я, демографічні зміни та добробут" УжНУ на основі власного досвіду розповіла про основні перешкоди участі українських команд в РП "Горизонт 2020"

Презентації з Інфодня доступні за поисланням: 

https://drive.google.com/drive/folders/0B2eI__znB673ZzBsY1h3UG1ZM3c?usp=...