EaP+ 5-ий RDI вебінар: Історія успіху розвитку Індустрії 4.0 в Україні

10 Січня 2019

Ви працюєте як науковець або менеджер у дослідницьких або інноваційних проектах? Ви хочете збільшити вплив Ваших досліджень? Дослідити нові можливості спільних інноваційних проектів? Або дізнайтеся, як підійти до потенційних європейських партнерів і залучити фінансування?

Тоді RDI-вебінар проекту EaP+ підходить для Вас!

Цього разу проект EaP+ запрошує Вас на 5-й вебінар цієї серії: «Залучення до співпраці університет - промисловість: Історія успіху розвитку індустрії 4.0 в Україні», який відбудеться 5 лютого 2019 року з 10.00 до 11.15 (CET).

Якщо ви хотіли б дізнатися більше про те, як можна було стимулювати різні зацікавлені сторони до спільної роботи та приносити більше інновацій в Україну, і, можливо, використати отримані уроки для реалізації цього, будь ласка, Реєструйтесь зараз за посиланням! Реєстрація обов'язкова.

Цей вебінар проводитиме Олександр Юрчак, генеральний директор Асоціації промислової автоматизації України, і зосередиться на історії успіху, реалізованої в Україні, де Асоціація промислової автоматизації України розробила власну концепцію Центру 4.0, подібного до Digital Innovation Hub, але більш чітко визначеного для місцевого середовища в Україні.

Джерело: https://www.eap-plus.eu/