Анонс зустрічі із норвезькими спеціалістами

27 Травня 2016

У п’ятницю 27 травня 2016 року базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться семінар-зустріч представників нафтогазової виробничої та наукової спільноти України із делегацією з нафтогазових експертів з Норвегії.

Метою візиту представників норвезьких нафтогазових компаній є встановлення прямих контактів в нафтогазовому комплексі України. Враховуючи плани України щодо нарощування обсягів власного видобування вуглеводнів, а також колосальний досвід Норвегії у цій галузі, очікування від такої зустрічі є значними у сфері інновацій, бізнесу, науково-освітньої співпраці.

В рамках візиту запланований візит норвезької делегації на кілька виробничих об’єктів в  Івано-Франківській області – газову свердловину компанії MND (www.mnd.com.ua) та ПАТ «Укрнафта» (www.ukrnafta.com).

До складу делегації норвезьких спеціалістів входять керівники нафтогазових, інноваційних та сервісних компаній GOE-IP (Ставангер), Head Energy (Санднес), Midgardoffshore, Іntsok, Giek, керуючий директор та представники Норвезько-Української торгово-промислової палати, а також представник Посольства Королівства Норвегії.

Співорганізаторами зустрічі є Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Норвезько-Українська торгово-промислова палата (www.nucc.no) за сприяння Посольства Королівства Норвегії в Україні.

Зустріч із представниками українських нафтогазових компаній відбудеться в аудиторії 0314 о 14.30 год. в головному корпусі унівреситету за адресою вул.Карпатська,15, м.Івано-Франківськ. Зустріч зі студентами запланована на 16.30 (місце уточнюється).

Контактна особа: Максим Олегович Карпаш, проф., докт.техн.наук, директор Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, тел. +380(3422)42002, факс. +380(3422)40089, моб. +380673420128.