17 травня 2017 відкрився 2-ий конкурс заявок по програмі HUSKROUA 2014-2020

17 Травня 2017

17 травня 2017 відкритий другий конкурс заявок програми Hungary-Slovakia-Romania-Ukraine European Neighbourhood Instrument Cross-border Cooperation 2014-2020  канцелярією прем'єр-міністра Угорщини, що діє в якості керуючого органу (КО) програми, словацьке Міністерство сільського господарства і сільського розвитку, Міністерство румунського регіонального розвитку та державного управління та Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, що діють в якості національних органів (НО) програми.

  • Тривалість конкурсу з 17 травня 2017 по 27 жовтня 2017
  • Орієнтовний бюджет цього конкурсу 22,000,000 євро

Орієнтовний розподіл другого конкурсу заявок становить 22 млн євро, доступні для всіх шести пріоритетів програми.

Другий конкурс заявок відкритий для регулярних проектів, або інфраструктурних чи м`яких з компонентом інфраструктури (в обох випадках частка бюджету на придбання інфраструктури становить менше 2,5 млн євро) або м'яких проектів, в межах мінімального і максимального розміру гранту.

Другий конкурс заявок відкритий до 12:00(за центральноєвропейським часом ) 27 жовтня 2017 року - крайній термін подачі проектних пропозицій на  конкурс в один раунд. (Дедлайн продовжили)

За потреби детального опису конкурсних заявок, включаючи відповідне розташування, правоздатність та дотримання правил, крім того інформації про процес відбору, будь ласка, зверніться до Посібника для заявників. Пакет програм, з формою заявки на отримання гранту і всі інші відповідні документи для подачі доступні за посиланням нижче.

Мова другого конкурсу заявок англійська, оскільки є офіційною робочою мовою програми.

Всі деталі та приклади документів, Ви можете прочитати за адресою: