12 березня відкрилися нові конкурси по енргоефективності

15 Березня 2019

Близько 112 мільйонів євро фінансування ЄС з 12 березня 2019 р. стало доступне для досліджень та інновацій у галузі енергоефективності.

Кінцевий термін подачі заявок - 3 вересня 2019 року.

12 березня розпочався конкурс пропозицій на тему «Безпека, чистота та ефективна енергетики» програми фінансування ЄС «Горизонт 2020». Фінансування доступне для пропозицій, які можна подати у 16 конкурсах, що стосуються 5 основних напрямків: будівлі, промисловість, фінанси, державні органи та публічна підтримка, а також споживачі та послуги.

Кінцевий термін подання пропозицій - 3 вересня 2019 року. Конкурс здійснює Виконавче агентство з малих і середніх підприємств Європейської Комісії. (EASME). Усі пропозиції щодо фінансування Horizon 2020 подаються через портал ЄС з фінансування та тендерних можливостей (Funding and Tender Opportunities portal).

Конкретні теми фінансування були представлені на інформаційному дні енергоефективності Horizon 2020 22 січня 2019 року, а відеозаписи, а також слайди презентацій доступні для перегляду. У інформаційному дні також були представлені презентації щодо контексту політики ЄС та рекомендації EASME про те, як подати відмінну пропозицію (how to submit an excellent proposal).

Ви також можете слідкувати за темою Енергоефективність Horizon 2020 у Twitter.

Джерело: https://ec.europa.eu/easme