Як отримати фінансування?

Версія для друку

Хочете дізнатися більше про фінансування можливостей від ЄС для вашого дослідницького або інноваційного проекту? Тоді  Портал учасників Європейської комісії буде корисним для Вас.

Двохрічні робочі програми оголошені в конкретних областях,  які фінансуватимуться за рахунок Horizon 2020 . Слідкуйте за ними на онлайн з допомогою Порталу учасників, оскільки вони можуть бути використані як календар конкурсних відборів (calls) , які будуть опубліковані протягом року. Портал учасників - це ваша точка входу для електронного управління фінансуванням ЄС дослідних та інноваційних проектів, і зібрання послуг для управління пропозиціями і проектами протягом всього їх життєвого циклу.

Кожен запит дає більш точну інформацію з питань, в яких зацікавлена Комісія. Всі запити можна знайти в Офіційному журналі ЄС - офіційному джерелі для всіх документів ЄС, - а також на порталі учасників.

Портал учасників Європейської комісії буде корисним для Вас.

Двохрічні робочі програми оголошені в конкретних областях,  які фінансуватимуться за рахунок Horizon 2020 ." data-share-imageurl="">