Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку 543966-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR

Версія для друку

ВЕБ-САЙТ ПРОЕКТУ - http://hetes.com.ua/

Головною метою проекту є підвищення відповідності вищої технічної освіти в Україні до викликів, пов’язаних з сучасним та майбутнім трансформуванням промисловості задля забезпечення сталого розвитку та стабілізації клімату.

Цілі проекту:

1. Розробити навчальний курс «Екологічно стійкий промисловий розвиток» для магістрів, аспірантів та слухачів системи післядипломної освіти, який охоплює такі галузі промисловості, як гірнича справа, металургія, енергетика, машинобудування і мехатроніка.

2. Розробити програму підготовки інженерів, зосереджену на міждисциплінарних екологічних аспектах.

3. Створити міжфакультетські центри сталого розвитку у 5 українських університетах.

4. Створити платформу для взаємодії освіти, науки, промисловості та органів влади відповідно до потреб стійкого суспільства.

 Учасники проекту:

Європейський Союз: Католицький університет Льовену (Бельгія)Новий університет Бакінгемширу (Великобританія)Університет Гранади (Іспанія)Королівський технологічний інститут (Швеція)Volvo Cars у Генті (Бельгія).

Україна: Національна металургійна академія УкраїниДонецький національний технічний університетІвано-Франківський національний університет нафти і газуСевастопольський національний технічний університетКриворізький національний університетМіністерство освіти і науки УкраїниУкраїнський науково-дослідний та технологічний центр металургійної промисловості.

Термін виконання проекту: 01 грудня 2013 – 31 серпня 2017

Цей проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Ця публікація відображуєточку зору авторів і Комісія не може бути відповідальною за будь яке використання інформації, що приведена в публікації.