Підтримка інновацій шляхом покращення нормативних та законодавчих рамок для вищої освіти в Україні 530158-TEMPUS-1-2012-1-SE-TEMPUS-SMHES

ВЕБ-СТОРІНКА ПРОЕКТУ - www.spinoff-ua.eu

Головною метою проекту є підвищення можливостей українських університетів створювати і виводити на ринок інновації високої наукової якості та комерційної цінності.

Цілі проекту:

1. Виконати аналіз найкращих Європейських практик з комерціалізації інновацій університетами.

2. Втілити новітні методологічні підходи, що спрямовані на підготовку випускників, які будуть спроможні посилити взаємодію науковців та інноваційно-активного бізнесу.

3. Розробити рекомендації з покращення законодавчої бази щодо комерціалізації інновацій в Україні.

4. Втілити та перевірити на практиці механізми та підходи для комерціалізації інновацій університетами у співпраці з іншими зацікавленими сторонами.

Учасники проекту:

Європейський Союз: Університет міста Лунд (Швеція), Політехнічний Інститут міста Порто (Португалія), Технологічний Університет міста Гданськ (Польща), Університет міста Ковентрі (Великобританія).

Україна: Національна металургійна академія УкраїниІвано-Франківського національного університету нафти і газуСевастопольський національний технічний університетНаціональний університет «Одеська юридична академія»Донецький національний університет економіки і торгівліНафтогазовий науково-технологічний паркТехнопарк «Машинобудівні технології»Громадська організація «Фонд «Севастополь»Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Термін виконання проекту: 15 жовтня 2012 р. – 14 жовтня 2015 р.

Цей проект фінансується за підтримки Європейської Комісії. Ця публікація відображуєточку зору авторів і Комісія не може бути відповідальною за будь яке використання інформації, що приведена в публікації.