Зимова школа «Енергоефективність.Управління міжнародними проектами - від теорії до практики»

6 Грудня 2016

21-25 листопада 2016 року асистент кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики Попович Ольга брала участь в навчальних тренінгах «Зимової школи «Енергоефективність.Управління міжнародними проектами - від теорії до практики» в рамках програми Горизонт 2020 для спеціалістів в сфері енергетики для країн східного партнерства IncoNet, які проходили у Відні (Австрія). Для участі у тренінгах учасники проходили відбір, в результаті якого з 364 заявників було обрано 22 представника країн: Литви, Чехії, України, Вірменії, Азейбайджану, Грузії, Білорусії, Туреччини.

Основними цілями зимової школи були:

• пошук інформації про фінансування Горизонт 2020;
  • підготовка успішних проектних пропозицій для Горизонт 2020;
  • управління проектами з міжнародними дослідницькими групами.

Основною тематикою заходу був пошук і опрацювання активних конкурсів Єврокомісії, вивчення основних ключових етапів та завдань, що стосуються підготовки проектів для програми Горизонт 2020 зокрема пошук партнерів та особливості проектного фінансування.

Всі учасники були розділені на 5 груп і отримали завдання по опрацюванні певного конкурсу та підготуванні основних елементів заявки для участь в конкурсі Горизонт 2020.

Учасники тренінгів також мали можливість відвідати містечко Аспернштадт, яке є спільним науково-дослідним проектом міського муніципалітету Відня та компанії Siemens ціллю якого є спорудження пасивних будинків та впровадження енергоефективного обладнання з метою дослідження енергетичної поведінки користувачів. Детальна інформація про містечко: http://www.aspern-seestadt.at/