Відкриття Міжфакультетського центру сталого розвитку

22 Червня 2017

22 червня 2017 року об 11:00 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська 15) відбудеться урочисте відкриття Міжфакультетського центру сталого розвитку в ауд.9206 у рамках міжнародного проекту HETES (Вища інженерна освіта для екологічно сталого промислового розвитку 543966-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR), співфінансований в рамках програми Tempus Європейського Союзу.

В рамках зазначеного проекту в університеті було закуплено навчальне обладнання провідних європейських компаній на загальну суму понад 30 тис.євро.

У програмі заходу:

- виступи та привітання керівництва університету, представників місцевого самоврядування;

- презентація консультаційно-навчального центру сталого розвитку, багатофункціонального енергоощадного обладнання та установок відновної енергетики;

- виступи членів консорціуму проекту, до якого входять Католицький університет Льовену (Бельгія)Новий університет Бакінгемширу (Великобританія)Університет Гранади (Іспанія)Королівський технологічний інститут (Швеція)Volvo Cars у Генті (Бельгія)Національна металургійна академія УкраїниДонецький національний технічний університетІвано-Франківський національний університет нафти і газуКриворізький національний університетМіністерство освіти і науки УкраїниУкраїнський науково-дослідний та технологічний центр металургійної промисловості «Енергосталь».

Детальна інформація: координатор проекту в Івано-Франківському національному технічному університеті6 проф., докт. техн. наук, директор науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології, Карпаш Максим Олегович +380342547002, mkarpash@gmail.com