Освітня програма в сфері бізнесу "Молоді Підприємці"

1 Лютого 2016

Приєднуйтесь до бізнес-освітньої програми з повним фінансуванням "МОЛОДІ ПІДПРИЄМЦІ - НОРВЕЗЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС РОЗВИТОК".

Дізнайтесь про можливості ведення норвезько-української бізнес діяльності.

Отримайте необхідні знання  на основі престижної Київської школи економіки (м.Київ) та Університету Нурланда (м.Буде)

Вдосконалюйте свої комунікаційні, презентаційні навички роботи в команді в міжкультурному середовищі.

Розширте свою особисту мережу і додайте цінний досвід до свого резюме.

Відвідайте нові міста в Норвегії (Осло, Буде) та Україні (Київ, Львів, Чернігів)

План проведення заходів (обидві частини програми є обов'язковими):

1. Частина I Норвегія: 7-20 березня

2. Частина II Україна: 17-28 квітня

Чому подавати заявки?

Ви будете частиною норвезько-українського обміну знаннями, і тим самим зробите свій внесок у розвиток міжнародної економіки та демократії. Крім того, ви отримаєте можливість розширити свій особисті зв’язки  з молодими підприємцями, представниками компанії і видатними професорами університетів з Норвегії та України, які в майбутньому можуть стати вашими партнерами. Завдяки Норвезько-Українській Програмі для Молодих Підприємців, ви отримаєте цінний досвід у вирішенні реальних завдань при веденні бізнес діяльності  з акцентом на можливості, виклики, культурні відмінності та бізнес-інструменти. Наприкінці програми буде нагородження сертифікатами Норвезько-Української Програми для Молодих Підприємців, оскільки участь у міжнародних програмах надає значну перевагу на ринку праці.

Хто покриває витрати?

Усі витрати, пов'язані з Програмою, включаючи витрати на проїзд, візовий збір, витрати на  проживання, харчування, громадський транспорт та громадські заходи покриваються Норвезько-Українською Торговою Палатою (NUCC) за грантом Міністерства Закордонних Справ Норвегії. Страхування і особисті витрати повинні покрити учасники.

Процес відбору та терміни

1. Всі заявки повинні бути подані до 1 лютого 2016р.

2. Після процесу попереднього відбору NUCC відбере 25-30 кандидатів, які пройдуть Skype інтерв'ю.

3. Після Skype інтерв'ю, 20 найкваліфікованіших кандидатів будуть прийняті в Програму.

4. Усіх кандидатів повідомлять у письмовій формі про остаточне рішення до 1-го березня:

Організатор: Норвезька-Української Торгова Палата (Осло, Норвегія)

IT Партнер: Che IT Group Company

Фінансується Міністерством Закордонних Справ Норвегії

Контактна інформації щодо програми:

NUCC Project Manager Arnfinn Nordbø: nordbo@nucc.no
NUCC Office Manager Andrii Atroshchenko: andrii@nucc.no