Остання координаційна зустріч за проектом HETES

6 Червня 2017

На базі Католицького університету Льовена (Кампус Гент, Бельгія) протягом 30 травня – 1 червня 2017 року відбулась заключна координаційна зустріч за проектом HETES, що виконується в рамках програми ЄС TEMPUS. У зустрічі взяли участь представники усіх партнерів проекту.

Під час координаційної наради українськими партнерами (Національна металургійна академія України, Криворізький національний університет, Донецький національний технічний університет, ІФНТУНГ та НВЦ «Енергосталь») було представлено власні досягнення за проектом, які були високо оцінені європейськими партнерами проекту. Крім того, було обговорено питання звітності за проектом, подання відповідних матеріалів тощо.

Зокрема, у своїй доповіді проф.Карпаш М.О. представив напрацювання ІФНТУНГ за проектом – нова магістерська програма «Енергетичний менеджмент», удосконаленні навчальні програми, співпраця з підприємствами, синергетичні ефекти з іншими ініціативами та проектами тощо. Окремо спеціально для європейських партнерів було представлено Наукове містечко «Нова Енергія» (http://newenergy.if.ua), що викликало значний інтерес у всіх присутніх.

Також у своїй доповіді проф.Карпаш М.О. та доц.Рибіцький І.В. зробили анонс події, запланованої на 22 червня 2017 року – відкриття лабораторії відновної енергетики як центру сталого розвитку в університеті. У цей же день запланований моніторинговий візит від Національного Еразмус+ Офісу в Україні на базі ІФНТУНГ, участь в якому візьмуть усі партнери проекту.