Літня школа "Енергоефективність", Відень 13-17 червня 2016

21 Березня 2016

Літня школа за проектом Східного партнерства IncoNet  на тему «Енергоефективність. Управління міжнародними проектами - від теорії до практики».

13.06.2016 - 17.06.2016 | Відень, Австрія | кінцевий термін подачі - 21 квітня 2016

Робота науковців і менеджерів проектів охоплює безліч завдань від перших проектних ідей до успішної реалізації проектів в сфері міжкультурних і міждисциплінарних груп. Програма східного партнерства IncoNet проводить літню школу для молодих науковців і керівників проектів з країн Східного партнерства, країн-членів ЄС та асоційованих країн, що працюють в сфері "енергетичної ефективності". Мета тренінгу -  дізнатися більше про процеси управління в міжнародних наукових проектах, зокрема, пов'язаних з програмою Horizon 2020, а також з діями Марі Склодовської-Кюрі для підтримки мобільності.

Мета курсу

Літня школа Східного партнерства IncoNet дасть поради щодо:

• пошуку інформації про фінансування програми Horizon 2020;
• підготовки успішних проектних пропозицій за програмою Горизонт 2020;
• управління проектами з міжнародними науковими групами.

Основні завданнями літньої школи - ознайомлення учасників з:

• цілями, структурою та правилами участі в програмі Horizon 2020, Рамковій Програмі ЄС в сфері досліджень та інновацій;
• цілями, напрямками та інструментами міжнародного співробітництва;
• циклом роботи над управлінням проектом;
•  плануванням проектів;
• тим, як потрібно розробляти проект;
• тим, як оцінюються проектні пропозиції;
• процесами та інструментами управління проектами;
• поширенням результатів, включаючи етичні питання.

Дата і місце проведення

13-17 червня 2016, Австрія/Відень

Цільова група

Молоді науковці і менеджери дослідницьких проектів з країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна), держав-членів ЄС та асоційованих країн (список асоційованих країн в рамках програми Horizon 2020, будь ласка, перейдіть за цим посиланням). Вони повинні бути залучені в постійні наукові групи установ в своїх країнах і зацікавлені в науково-дослідному співробітництві Східного партнерства країн ЄС/АС, а також повинні бути готові розвивати свої здібності в управлінні проектами та співробітництва в рамках проектів, фінансованих програмою Horizon 2020 та інших науково-дослідних програм, відкритих для науково-технічного співробітництва Східного партнерства країн ЄС/AC.

Молоді науковці і менеджери дослідницьких проектів, які активно працюють в сфері енергоефективності та зацікавлені в участі в програмі Горизонт 2020 (напрям – передова наука: Дії Марії Склодовської-Кюрі та напрям – суспільні виклики: безпечна, чиста та ефективна енергетика) запрошуються подавати заявки для участі в літній школі.

Подача та кінцевий термін

Кінцевий термін подачі – 21 квітня 2016

Для подачі заявки на участь в літній школі  програми Східного партнерства IncoNet, будь ласка, заповніть онлайн-заявку до кінцевого терміну подачі.

Оплата

Участь у літній школі безкоштовна. Витрати на подорожі та проживання покриватимуться організаторами, однак, учасники повинні покрити свої витрати на проїзд, які потім будуть відшкодовані.

Детальніша інформація на сайті