Компанія SYNYO GmbH (Відень, Австрія)

Версія для друку

Компанія SYNYO GmbH (Відень, Австрія)  пропонує партнерство в рамках Програми Горизонт 2020 за напрямком Безпечна, чиста та ефективна енергетика та інших схем фінансування.

SYNYO - незалежний дослідницький, інноваційний та технологічний центр, який досліджує, розробляє та імплементує нові технології для вирішення соціальних та бізнес проблем. Концентруючись на дослідженнях на перетині тематик ІКТ і Суспільство, міждисциплінарна група в SYNYO спеціалізується в різних сферах, а саме Проектування систем, Розробка Програмного Забезпечення, Обробка Даних, а також міждисциплінарних досліджень і Технологічних  аналізів.

Крім того, SYNYO має великий досвід  в  управлінні проектами, у тому числі своєчасних заходів щодо їх поширення. На даний час ми координуємо чотири європейські дослідницькі проекти (FP7, H2020, UrbanEurope) OpenDataMonitor, Graffolution, FutureTDM, UrbanData2Decide і очікуємо на фінансування  нових проектів.

 Хотіли б запропонувати потенційним партнерам у вашій країні нове співробітництво. Додаємо файл  з описом нашої сфери діяльності та завдань щодо потенційної співпраці.

Профайл організації http://www.synyo.com/downloads/SYNYO.Corporate.Profile.pdf